منو اصلی
اخبار > جلسه معارفه و تکریم سرپرست ریاست محترم بیمارستان قائم (عج)


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومي بيمارستان قائم(عج)

جلسه معارفه و تکریم سرپرست ریاست محترم بیمارستان قائم (عج)

 

 


در این جلسه که با حضور ریاست محترم دانشکده، جناب آقای دکتر محبوبی، معاونت محترم توسعه، جناب آقای دکتر حیدری، معاونت محترم درمان، جناب آقای دکتر بهرامی و مسئولین و پرسنل محترم بیمارستان برگزار گردید، جناب آقای دکتر سعید شفیقیان(متخصص محترم گوش و حلق و بینی) بعنوان سرپرست ریاست بیمارستان معرفی شدند و از زحمات جناب آقای دکتر بهرامی در طول تصدی این پست تقدیر شد.

در ابتدای این جلسه که پس از قرائت قرآن و پخش سرود ملی آغاز شد، جناب آقای دکتر محبوبی با تشریح عملکرد دانشکده، از زحمات جناب آقای دکتر بهرامی تقدیر بعمل آوردند و تاکید نمودند؛

از خدمات و تجربیات جناب آقای دکتر بهرامی در معاونت درمان دانشکده بهره خواهیم برد.

رئیس محترم دانشکده، در ادامه بر اهتمام جدی مسئولین و هیئت رئیسه محترم بر رفع مشکلات و موانع اشاره نمودند و به برخی از ابهامات پاسخ دادند.

در ادامه جلسه نیز معاونت محترم درمان، جناب آقای دکتر بهرامی بر اراده جدی ریاست محترم دانشکده جهت رفع مشکلات تاکید نمودند.

سرپرست محترم ریاست بیمارستان، جناب آقای دکتر شفیقیان نیز  در ادامه افزودند؛
با توجه به تجربیات و علاقه به خدمت به همشهریان و همکاران گرامی این سمت را  پذیرفتم.

در ادامه جلسه نیز جناب آقای دکتر محبوبی از کلیه پرسنل و همکاران مجموعه بابت مراسم یادبود مادر مرحومه شان تقدیر و تشکر نمودند و با پیشنهاد رئیس محترم دانشکده در ادامه جلسه جهت رفع ابهامات جلسه پرسش و پاسخ، توضیحات کاملی ارائه نمودند و تعدادی از همکاران نیز سئوالات خود را مطرح کردند و ایشان نیز در همین خصوص پاسخ های مربوطه را به سمع حاضرین رساندند.


 

 


٢٣:٥٠ - 1396/10/03    /    شماره : ٥٧٤٧٩    /    تعداد نمایش : ١٩٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

اوقات شرعی